Mežāres
26. Janvāris, 2021. Ansis, Agnis, Agneta
Pirmsziemas klasika
rezultāti


      
Mežāres


          Mežāres

         

 

Ainavisks, priežu ieskauts 6 bedrīšu pitch&putt laukums ar īpašu noskaņu un harmoniju. Laukums ir interesants gan tiem, kas vēlas pirmo reizi paņemt rokā golfa nūju, lai iepazītu spēli, gan izaicinājums jau pieredzējušiem golfa spēlētājiem.

Latvijā pirmo un vienīgo pitch&putt golfa laukumu var izspēlēt ar 2 nūjām - nūju sitieniem un puteri. Lielas lietas sastāv no mazām un Mežāres ir mazs gabaliņš no lielā golfa.

Mežārēs katras bedrītes garums nepārsniedz 55 metrus. Mežāres ir vieta kur aktīvi, interesanti un azartiski pavadīt laiku no agra pavasara līdz vēlam rudenim.

Ģimenes svētki vai korporatīvs pasākums līdz 30 personām ir īpaši atbilstošs formāts Mežārēm. Aktīvākie un azartiskākie viesi pasākumā var organizēt turnīrus, lai pārliecinātos par apgūtajām iemaņām.

Laukumā ir iekārtota piknika vieta, kur atpūsties un pavadīt laiku arī pēc golfa spēles. Mežārēs laipni gaidīts ikviens, gan liels, gan mazs. Ja nav savs inventārs, saimnieki parūpēsies, lai katram viesim būtu gan nūjas, gan bumbiņas.

Pieteikšanās un informācija, zvanot uz tālr. 29489787 vai rakstot e-pastu guntis.osis@gmail.com.

 

 
Dienas fotoGolfs.lv jautā

Pēc "Jūrmala Golf Club & Hotel" nākamais laukums Latvijā taps

Piecu gadu laikā
5-10 gados
Ne tik pārskatāmā nākotnē