Jūrmala
29. Septembris, 2020. Miķelis, Mikus, Miks, Mihails
Ozo Balva
rezultāti


      
Jūrmala


          Jūrmala Golf Club & Hotel

          Laipni lūdzam 2019. gada sezonā!


 http://jgch.lv 

Jūrmala Golf Club & Hotel

Spēle laukumā, ko radījis viens no pasaulē vadošajiem golfa laukumu dizaina uzņēmumiem, noteikti ir golfera vēlmju sarakstā. Nosaukums Nicklaus Design jau labu laiku tiek asociēts ar izcilas kvalitātes laukuma dizainu, ne tikai ar Jack Nicklaus leģendārajiem sasniegumiem golfā. Uzņēmuma veidotie laukumi ir starp pasaulē labākajiem, ko nodrošina gandrīz pus gadsimta pieredze, radot augstas klases golfa laukumus visā pasaulē. 

Jūrmala Golf Club & Hotel tika atklāts 2018. gada nogalē pēc gandrīz piecus gadus veiktas laukuma rekonstrukcijas. Stratēģiski ērtā atrašanās vietā starp galvaspilsētu Rīgu un kūrortpilsētu Jūrmalu 75 hektāru platībā piedāvājam baudīt spēli neatkārtojamā 18 bedrīšu Jūrmalas golfa laukumā vai lieliski izplānotā 9 bedrīšu PAR 3 laukumā. Šāda kombinācija piedāvā interesantas iespējas ikviena līmeņa spēlētājam.

Neviens cits uzņēmums nav radījis tik daudz pasaules līmeņa čempionātu golfa laukumus kā Nicklaus Design – nozares līderis, kas pacēlis standarta latiņu un ir iekrājis pieredzi kopš 1969. gada.

Recepcija

Jūsu lieliskā pieredze “Jūrmala Golf Club and Hotel” sākas ar profesionālu un laipnu sagaidīšanu recepcijā un Pro Shop zonā. 

Ģērbtuves

Ģērbtuves ir paredzētas ikvienam “Jūrmala Golf Club and Hotel” viesim. Tāpēc laipni aicina visus izmantot Jums paredzētās telpas, lai pārģērbtos pirms un pēc lieliski pavadītā laika golfa laukumā.

Treniņu iespējas

Jums piedāvā izbaudīt pasaules līmeņa treniņu iespējas treniņlaukumā, īsās spēles treniņu zonā un uz ripināšanas treniņu grīna.

Spēles temps

Lai nodrošinātu, ka viss rit raiti un Jūs varat izbaudīt spēli laukumā relaksētā gaisotnē, laukumā atradīsies maršals, kas nodrošinās, ka tiek ievērots spēles temps un etiķete.

Dzērieni un uzkodas laukumā

Lai spēles laikā Jūs justos komfortabli, laukumā atradīsies karts, kur piedāvās iegādāties atspirdzinošus aukstos, kā arī siltos dzērienus un uzkodas tiem, kas jutīsies izsalkuši.

Pēc spēles

Pēc lieliski pavadīta laika golfa laukumā darbinieks Jūs sagaidīs un pavadīs līdz kluba mājai, kur varēsiet relaksēties un baudīt kādu dzērienu vai gardu maltīti. Pēc spēles pirms došanās kluba mājā Jūs laipni aicina blakus ģērbtuvju ieejai un somu novietnei izmantot Zelup tīrīšanas sistēmu, lai notīrītu golfa kurpes.

Golfa laukumi

Jūrmalas golfa laukums

Šis gleznainais 18 bedrīšu laukums jāizspēlē ikvienam golfa entuziastam. Apkārtējās ainavas kontūras ar skaistajiem laukuma skatiem, dabiskā ūdens elementi, stratēģiski izvietotie Nicklaus Design firmas zīmes bunkuri ar mirdzoši baltajām smiltīm un vējā viļņojošies zeltainie lauki, kas ieskauj fērvejus, rada neatkārtojamu sajūtu un ļauj patiešām izbaudīt golfa spēli, pēc kuras nonākat pie skaistās kluba mājas.

Akadēmijas golfa laukums

Deviņu bedrīšu PAR 3 laukums speciāli radīts iesācējiem, kas apgūst spēli, tomēr ir arī labs pārbaudījums pieredzējušu golfa spēlētāju īsās spēles prasmēm. Jauno laukumu ieskauj vecie augļu koki, kas saglabāti no šeit iepriekš bijušā augļu dārza, lieliskas vides, kur baudīt relaksētu golfa spēli.

Cenas

GREEN FEE 

GOLFA LAUKUMS JŪRMALA    
 18 bedrītes    89 €
 9 bedrītes   60 €

 AKADĒMIJAS GOLFA LAUKUMS         
 18 bedrītes  40 €
 9 bedrītes  30 €  
 Biedri & viesnīcas viesi  20% atlaide
 Pilna laika studenti*  50% atlaide
 Bērni (kopā ar vecāku, kas spēlē)*  bezmaksas

 JŪRMALAS UN AKADĒMIJAS LAUKUMU SEZONAS KARTES   
 Vienai personai  1790 €
 Ģimenes karte 2 personām  2500 €
 Ģimenes karte (2 pieaugušie + 2 bērni)  2950 €
 Korporatīvā (līdz 100 golfa spēlēm)  6500 €
 Junioriem un pilna laika studentiem  400 €
 (Pirmdiena - Ceturtdiena) Sezonas karte  690 €
 AKADĒMIJAS LAUKUMS
 Individuālā  400 €
 Junioriem un pilna laika studentiem  200 €

 TREŅIŅLAUKUMS
 Sezonas karte (Neierobežots bumbiņu skaits) 400 €

KLUBA KARTE
 Iestāšanās maksa   1500 €
 Ikgadējais maksājums  300 €
Kluba kartes privilēģijas
 Green Fee    20% atlaide
 Golfa nodarbības  10% atlaide
 Pro Shop  10% atlaide
 Restorāns  10% atlaide
 Viesnīca  25% atlaide
 Somu glabātuve  Bezmaksas
 Golfa karta īre (18 bedrītes)  10 €

ĪRE
 Golfa karts 18 bedrītēm  25 €
 Golfa karts 9 bedrītēm  20 €
 Golfa nūju komplekts (premium)  35 €
 Golfa nūju komplekts  20 €
 Treniņlaukuma bumbiņas 50 gab.  5 €
 Golfa somas ratiņi  3 €
 Golfa nūja  3 €
 Dvielis  2 €

SIMULATORS         
 Foresight (stundas likme)  40 €/h

TRENĒJIES AR SAVU TRENERI 

 Izsitiena vieta (stundas likme)  20 €/h
 SAM Ripināšanas LAB (stundas likme)   35 €/h
 TrackMan (stundas likme)  35 €/h

*Bērni – līdz 12 gadu vecumam ieskaitot
 Juniori – 13 līdz 18 gadu veci ieskaitot
 Pilna laika studenti - 19 līdz 23 gadu veci ieskaitot

Noteikumi

Kluba māja
·    Apavi ar cietajiem dzelkšņiem (hard spikes) golfa laukumā, treniņlaukumā un kluba mājā ir aizliegti. Atļautas golfa kurpes ar mīkstajiem dzelkšņiem (soft spikes).

·    Kluba biedri ir atbildīgi par savu viesu uzvedību un golfa kluba noteikto noteikumu ievērošanu.

Atrodoties laukumā
·    Izbaudiet spēli un lieliski pavadiet laiku!

·    Pirms sitiena izdarīšanas vienmēr jāpārliecinās, ka spēlētājs vai spēlētāju grupa, kas atrodas Jums priekšā, ir drošā attālumā. Ja pēc sitiena izdarīšanas pastāv iespēja, ka raidītā bumba varētu sasniegt priekšā esošos vai citus spēlētājus, kas atrodas laukumā, spēlētāja pienākums ir skaļi saukt "Fore!"

·    Atrodoties golfa laukumā, katram spēlētājam ir jābūt savam golfa nūju komplektam un somai. Ja spēlētājam nav nepieciešamā inventāra, ir iespēja to iznomāt mūsu Pro Shop.

·    Sistemātiska trenēšanās golfa  laukumā, kas tieši vai netieši pielīdzināma darbībām treniņlaukumā vai īsās spēles treniņu zonā, ir  aizliegta. Treniņiem jāizmanto tam paredzētā teritorija.

·    Bērniem, kas jaunāki par 7 gadiem, golfa laukumā atļauts atrasties tikai, ja tie spēlē vai mācās spēlēt golfu kluba trenera (pro) tiešā uzraudzībā.

·    Bērnu drošība ir viena no mūsu  prioritātēm. Lūdzu, neatstājiet savus bērnus bez uzraudzības. Ja ir nepieciešams, mēs labprāt Jums palīdzēsim.

·    Maksimālais spēlētāju skaits vienā grupā laukumā ir 4.

·    Spēlējot laukumā un sastopoties ar laukuma uzturēšanas personālu, pirms izdariet sitienu pārliecinieties, ka laukuma uzturēšanas personāls Jūs redz un ļaujiet darbiniekiem pārvietoties drošākā vietā laukuma malā.

Golfa karti
·    Golfa karti ir golfa kluba īpašums. Tie ir paredzēti izmantošanai tikai golfa laukumā saskaņā ar to lietošanas noteikumiem.

·    Pirms golfa karta lietošanas viesiem ir jāreģistrējas recepcijā.

·    Vadīt golfa kartu drīkst personas no 16 gadu vecuma.

·    Golfa kartā nedrīkst atrasties vairāk kā divi spēlētāji un vairāk kā divi nūju komplekti.

·    Golfa laukuma vadītājs un/vai golfa laukuma grīnkīpers var aizliegt golfa kartu izmantošanu sliktu laikapstākļu vai agrotehnisku darbību dēļ.

Laikapstākļi
·    Dažādu laikapstākļu dēļ iespējama nepieciešamība veikt golfa laukuma evakuāciju.

Sacensības
·    Lai piedalītos turnīros, ir nepieciešama iepriekšēja reģistrācija un pārsvarā arī maksājums. Reģistrācija ir iespējama pa tālruni, e-pastu vai kluba recepcijā. Pievērsiet uzmanību reģistrācijas datumiem turnīra kalendārā.

·    Visiem sacensībām reģistrētajiem dalībniekiem tiek sastādīts starta laiku (tee time) saraksts, sagatavoti golfa karti, noteikts turnīra formāts. Ja nevarēsiet ierasties uz turnīru, lūdzu brīdiniet par to iepriekš.

Treniņlaukums
·    Lietojot treniņlaukumu un īsās spēles treniņu zonas, lūdzu rēķinieties ar citiem spēlētājiem.

·    Lūdzu lietot un/vai novietot golfa kartus tikai tam paredzētajās vietās.

·    Treniņlaukuma bumbas ir aizliegts lietot, spēlējot golfa laukumā.

·    Lūdzu ieiet treniņlaukumā pa tam paredzētajiem ieejas punktiem.

Klusums
·    Ko dara golfa spēlētājs, kad viņa pretinieks gatavojas veikt izšķirošu sitienu uz 18. bedrītes? Klausās klusumā. Spēlētāja sagatavošanās sitienam ir svēts brīdis - visam jābūt klusumā.

·    Tādēļ, lūdzu, esiet tik laipni un mēģiniet izmantot savu mobilo tālruni pēc iespējas retāk atrodoties golfa laukumā.

Kustība golfa laukumā

·    Lūdzu ievērojiet norādes ar apzīmējumiem „laukums slēgts” vai „bedre slēgta”, kā arī ceļazīmes un apzīmējumus par pārvietošanos uz fērvejiem.

Apģērbs
·    Kungiem ir ieteicamas bikses vai klasiska griezuma šorti, polo krekli, ūdens necaurlaidīgi apģērbi un speciāli golfa apavi.

·    Sievietēm, bikses, šorti, svārki, golfa kleitas un polo krekli ar un bez piedurknēm ir pieņemams apģērbs.

·    Neaizmirstiet par atbilstošiem golfa apaviem.

·    Bez krekla atrasties golfa laukumā ir aizliegts.

Golfa akadēmija
Korporatīvie pasākumi

Lielisks veids kā papildināt savus pasākumus, svinīgās maltītes vai seminārus gan ģimenes un draugu, gan kolēģu un partneru lokā. Tā ir iespēja prezentēt savu uzņēmumu vai produktu neierastā vidē, padarīt sava uzņēmuma klientu dienu vai ģimenes un draugu pasākumu neaizmirstamu.

Mēs piedāvājam:
·    Lielisku pasākumu programmu cilvēku grupām no 4 personām atraktīvā un izklaidējošā gaisotnē sertificētu treneru vadībā.

·    Iepazīt un iegūt jaunas zināšanas par golfu

·    Iespēju izmēģināt vienu no populārākajām spēlēm pasaulē

Pasākuma programmā ir iekļauta:
·    Iepazīstināšana ar golfu un nesen atklāto Jūrmalas laukumu

·    Īss ieskats spēles vēsturē

·    Golfa paraugdemonstrējumi

·    Ekskursija pa ainavisko laukumu

·    Golfa pamatu apmācība un iespēja katram izmēģināt spēkus gan tuvajos, gan tālajos sitienos

·    Sacensības jautrā un nepiespiestā gaisotnē, garantējot ne vien uzvarētāja noskaidrošanu, bet arī jautrību ikvienam dalībniekam, kas varbūt pirms tam nemaz nav turējis rokās golfa nūju.

Lai rezervētu Jums vēlamo laiku vai noskaidrotu papildu informāciju, lūdzam sazināties pa tālruni vai e-pastu:
Linda Kirke
+371 20382552
l.kirke@jurmalagolf.com

Junioru akadēmija
Vēlaties, lai Jūsu bērni dienas pavadītu aktīvi svaigā gaisā un labā kompānijā? Mūsu Junioru akadēmija piedāvās bērniem un jauniešiem lielisku iespēju trenēties mūsu sertificēto treneru vadībā.

Mēs nodrošinām:
·    Treniņus sertificētu treneru pavadībā 2-3 reizes nedēļā no aprīļa līdz oktobrim (laiki var mainīties atkarībā no laikapstākļiem)

·    Akadēmijas sacensības sportiskā gara veicināšanai.

·    Vecumam un spēles pieredzei atbilstošus treniņus

·    Apgūt pamatzināšanas un prasmes golfā gan ar iepriekšēju pieredzi, gan bez priekšzināšanām

·    Pēc veiksmīgi izieta apmācību kursa jaunajiem audzēkņiem tiks piešķirta Zaļā karte (Latvijas Golfa federācijas izsniegts sertifikāts, kas apliecina spēlētāja sasniegto pamata prasmju un zināšanu līmeni un to, ka ir izpildītas visas prasības, lai varētu patstāvīgi spēlēt laukumā).

·    Izbraukumus uz citiem laukumiem un sadraudzības turnīrus

·    Audzēkņu sagatavošanu startam Latvijas un Baltijas mēroga sacensībām

·    Iespēju treneru pavadībā izmantot simulatorus – TrackMan u.c.

·    Treniņu bāzi un inventāru visas sezonas garumā

Mūsu mērķis ir rosināt audzēkņu interesi par golfu, kā arī veicināt jaunu spēlētāju izaugsmi un stimulēt jauniešu vispārējo attīstību ne tikai golfa jomā. Mērķi ir sekmīgā treniņprocesā censties jauniešus sagatavot iespējai turpināt golfa karjeru, apvienojot to ar mācībām ārzemēs.

Golfa apmācība
Katrs golfa spēlētājs ir unikāls gan attiecībā uz vēziena tehniku, gan spēles stilu kopumā, tāpēc mūsu treneri piedāvā treniņus atbilstoši katra golfera individuālajām vajadzībām un spēles līmenim. Mūsu komandai ļoti svarīgi ir censties izprast katra spēli un darboties tā, lai treniņi dotu vislabāko rezultātu un tiktu panākti nepieciešamie uzlabojumi. Ja vēlaties apmācības kopā ar ģimeni vai draugiem, mūsu komanda izveidos tieši jūsu kompānijai piemērotu apmācību plānu.

Piedāvājam:
·    Tālo sitienu spēles prasmju uzlabošanu – distance un precizitāte

·    Īsās spēles prasmju uzlabošanu – ripināšana, īsie sitieni un sitieni no bunkura

·    Personalizētu un efektīvu treniņu plānu izstrādi

·    Spēles rutīnas izveidošana un pilnveidošana

·    Digitālā svinga analīze – TrackMan, V1 u.c.

·    Spēli laukumā kopā ar treneri

·    Treniņu paka - 5 vai 10 treniņi

Zaļās kartes apmācību kurss

Brīnišķīga iespēja apgūt golfa spēles pamatelementus, etiķeti un noteikumus pašam vai kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģu kompānijā!

Apmācību kurss piedāvā ātri un vienkārši apgūt visas nepieciešamās zināšanas, lai Jūs droši varētu atrasties laukumā, būt saskaņā ar citiem golfa spēlētajiem.

Apgūtās iemaņas ļaus iegūt Latvijas Golfa federācijas kvalifikācijas sertifikātu – Zaļo karti, kas apliecina spēlētāja sasniegto zināšanu pamata līmeni. Šis dokuments apliecina, ka spēlētājs ir izpildījis visas prasības, lai varētu patstāvīgi spēlēt laukumā gan Latvijā, gan citur pasaulē!

Plānotais apmācību grafiks:
1.    nodarbība (60min) – golfa spēles pamatelementi, pilna sitiena paraugdemonstrējumi un tehnikas apguve, kā arī noteikumu un etiķetes apgūšana.
2.    nodarbība (60min) – pilna sitiena tehnikas un pamata prasmju nostiprināšana, tuvo sitienu paraugdemonstrējumi un spēles apguve, noteikumu un etiķetes apgūšana.
3.    nodarbība (60min) – tuvo sitienu tehnikas un pamata prasmju nostiprināšana, ripināšanas paraugdemonstrējumi un apguve.
4.    nodarbība (60min) – ripināšanas tehnikas un pamatu nostiprināšana, kā arī bedrītes izspēle  laukumā.
5.    nodarbība (60min) – Apgūto spēles elementu atkārtošana un etiķete.
6.    nodarbība – eksāmens. Teorētiskais un praktiskais pārbaudījums.

*Mēs nodrošinām ekipējumu (nūjas un bumbiņas) apmācību laikā.

Pēc veiksmīgas kursa apguves – Zaļās kartes iegūšanas, dāvināsim Jums 2 nedēļas spēli Akadēmijas laukumā bezmaksas!

Cenas

NODARBĪBAS

INDIVIDUĀLA NODARBĪBA

Galvenā trenera asistents 50 minūtes 

 1 persona
 40 €
 2 personas  50 €
 3 personas  60 €
 4 un vairāk personas (cena vienai personai)  18 €

NODARBĪBU PAKETE

Galvenā trenera asistents 6 nodarbības katra 50 minūtes      

 1 persona
 200 €
 2 personas  250 €
 3 personas  300 €

NODARBĪBA LAUKUMĀ

Galvenā trenera asistents 90 minūtes (green fee nav iekļauts)         

 Akadēmijas golfa laukums  40 €
 Golfa laukums Jūrmala  50 €

INDIVIDUĀLĀ NODARBĪBA BĒRNIEM UN JUNIORIEM

Galvenā trenera asistents 50 minūtes 

 1 persona  25 €
 2 personas  35 €
 3 personas  40 €
 4 un vairāk personas (cena vienai personai)  10 €

ZAĻĀS KARTES KURSS* 

 1 persona  200 €
 2 personas
 350 €
 3 personas  450 €
 4 personas  500 €

* No brīža, kad tiek nokārtota Zaļā karte, spēlētājs var spēlēt Akadēmijas laukumā 14 dienas bez maksas.

 

 
Dienas fotoGolfs.lv jautā

Pēc "Jūrmala Golf Club & Hotel" nākamais laukums Latvijā taps

Piecu gadu laikā
5-10 gados
Ne tik pārskatāmā nākotnē